KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177004
nr 1717 7004
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Fåglar. Signerad, daterad 51. Olja på duk, 64x90 cm, yttermått inklusive ram: 82x110 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:26:38
100 kr
150 kr
200 kr